Документ № б\н від 15.11.2018 р. Не чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

15.11.2018 м.Глухів №б\н
 
Про зміну назви Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та затвердження його Положення

Розглянувши пропозиції в.о. начальника управління соціального захисту населення Глухівської міської ради З. Попової , щодо зміні назви Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на «Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю»,  затвердження його Положення та  граничної чисельності працівників Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю, керуючись статтями 9, 36 , 38 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», пунктом 5 статті 26, пунктом 6   статті 42, пунктом 1 статті 54 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назву Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю.
  2. Затвердити положення про Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю (додається).
  3. Затвердити граничну чисельність працівників Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю - 9 штатних одиниць.
  4. Рішення сесії Глухівської міської ради від 25.09.2015 року №963 «Про затвердження Положення про Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» та  №176 від 22.12.2016 року  «Про граничну чисельність працівників Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів»   втратили чинність.
  5. Фінансовому управлінню Глухівської міської ради (А. Онищенко)   передбачити видатки на приведення установчих документів у відповідність.
  6. Дане рішення ввести в дію з 1 січня 2019 року.
  7. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів міської ради М. Васильєву  та постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, культури та спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту населення (голова – Л. Громак  ).

 

В.о. міського голови                                                                    О. ДЕМІШЕВА 

 

Додаток

 

 gerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net