Друкувати


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

15.11.2018 м.Глухів №б\н
 
Про зміну назви Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та затвердження його Положення

Розглянувши пропозиції в.о. начальника управління соціального захисту населення Глухівської міської ради З. Попової , щодо зміні назви Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на «Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю»,  затвердження його Положення та  граничної чисельності працівників Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю, керуючись статтями 9, 36 , 38 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», пунктом 5 статті 26, пунктом 6   статті 42, пунктом 1 статті 54 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Змінити назву Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю.
  2. Затвердити положення про Глухівський міський центр комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю (додається).
  3. Затвердити граничну чисельність працівників Глухівського міського центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідіністю - 9 штатних одиниць.
  4. Рішення сесії Глухівської міської ради від 25.09.2015 року №963 «Про затвердження Положення про Глухівський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» та  №176 від 22.12.2016 року  «Про граничну чисельність працівників Глухівського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів»   втратили чинність.
  5. Фінансовому управлінню Глухівської міської ради (А. Онищенко)   передбачити видатки на приведення установчих документів у відповідність.
  6. Дане рішення ввести в дію з 1 січня 2019 року.
  7. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови питань діяльності виконавчих органів міської ради М. Васильєву  та постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, культури та спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту населення (голова – Л. Громак  ).

 

В.о. міського голови                                                                    О. ДЕМІШЕВА 

 

Додаток