Документ № б\н від 22.11.2018 р. Не чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

22.11.2018 м.Глухів №б\н
 
Про затвердження Порядку складання і затвердження фінансових планів унітарних підприємств і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Глухова, та контролю за їх виконанням

З метою удосконалення системи фінансового планування та відповідно до ст. ст. 75, 78 Господарського кодексу України, , ст. ст. 17, 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись ст. 59 зазначеного Закону, виконавчий комітет міської ради ВИРІШИВ:

  1. Затвердити Порядок складання і затвердження фінансових планів унітарних підприємств і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Глухова, та контролю за їх виконанням (далі Порядок), згідно з додатком.
  2. Керівникам унітарних підприємств та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Глухова забезпечити своєчасне складання та подання на розгляд та затвердження річних фінансових планів і звітності про стан їх виконання згідно порядку.
  3. Визначити таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Глухівської міської ради від 26.01.2012  № 19 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та  контролю виконання фінансових планів підприємств, організацій територіальної громади міста».
  4. 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря  міської ради Демішеву О.М.

 

В.о. міського  голови                                                          О.ДЕМІШЕВА

 

Додатокgerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net