Документ № б\н від 15.11.2018 р. Не чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

15.11.2018 м.Глухів №б\н
 
Про деякі питання реалізації міської політики в галузі будівництва

Розглянувши подання начальника управління житлово-комунального господарства та містобудування міської ради Сегеди М.Ю. про деякі питання реалізації міської політики в галузі будівництва, з метою оперативного вирішення питань, пов’язаних з будівництвом інженерних мереж, споруд та комунікацій на території міста, відповідно до підпунктів 1.1. та 1.4. пункту 1. та підпункту 2.18. пункту 2. розділу ІІ «Завдання та функції» Положення про управління житлово-комунального господарства та містобудування міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.12.2013 року № 670, керуючись статтями 25, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Дозволити управлінню житлово-комунального господарства та містобудування міської ради за погодженням з профільним заступником міського голови виконувати функції замовника нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту інженерних мереж, споруд та комунікацій на території міста Глухова по об’єктами, які мають важливе соціально – економічне значення, разом з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, які виступають замовником та/або підрядником вказаного виду будівельних робіт.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Вискуба О.І., а контроль на постійну комісію з питань управління житлово-комунальним господарством, зв’язку, торгово-побутового обслуговування та розвитку підприємництва.

 

В.о. міського голови                                                                    О. ДЕМІШЕВА gerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net