Друкувати


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

М І С Ь К О Г О     Г О Л О В И

18.10.2018 м.Глухів №203-ОД
 
Про проведення службової перевірки

Розглянувши заяву Ковальової А.Т. від 17.10.2018, яка брала участь у конкурсі, на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, контролю за правильністю призначення і виплат пенсій управління соціального захисту населення Глухівської міської ради, про порушення процедури проведення конкурсу, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою перевірки дотримання вимог порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів Глухівської міської ради:

  1. Провести службову перевірку з питань дотримання вимог порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад в управлінні соціального захисту населення міської ради.
  2. Утворити робочу групу з перевірки дотримання вимог чинного законодавства під час проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці, контролю за правильністю призначення і виплат пенсій управління соціального захисту населення міської ради (далі - робоча група) та затвердити її склад (додається).
  3. Робочій групі:
  1. Управлінню соціального захисту населення міської ради (в.о. начальника - Попова З.О.) надати робочій групі протокол засідання конкурсної комісії та всі необхідні документи, що стосуються проведення даного конкурсного відбору.
  2. Організацію виконання цього розпорядження покласти на керуючу справами виконавчого комітету міської ради Гаврильченко О.О.
  3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

           
 

В.о. міського голови

 
 

О. ДЕМШІЕВА