Документ № 341 від 29.08.2018 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ВОСЬМА СЕСІЯ

ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

29.08.2018 м.Глухів №341
 
Про надання згоди на безоплатне прийняття майна у комунальну власність територіальної громади міста Глухова

Розглянувши звернення начальника відділу фінансово-господарського забезпечення міської ради Щитченко Г.Г.  щодо надання дозволу на прийняття  з державної власності у комунальну власність територіальної громади міста Глухова майна відділу «Центр надання адміністративних послуг», звернення громадської організації «Джура» від 25 липня  2018 року, керуючись статтями 142,143 Конституції України, статтею 327 Цивільного кодексу України,  статтями 3,4 Закону України « Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтями 25, 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на здійснення безоплатної передачі з державної власності (Сумська обласна державна адміністрація) у комунальну власність територіальної громади міста Глухова майна, для забезпечення роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг», придбаного за державні кошти (згідно додатку №1).
  2. Відділу фінансово-господарського забезпечення міської ради (Щитченко Г.Г.) та відділу «Центр надання адміністративних послуг» (Цог Л.Г.) підготувати необхідні матеріали для здійснення прийому-передачі майна, зазначеного у додатку № 1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства.
  3. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Глухова майна від громадської організації «Джура» (згідно додатку №2).
  4. Управлінню житлово-комунального господарства та містобудування міської ради (Сегеда М.Ю.) підготувати необхідні матеріали для здійснення прийому-передачі майна та прийняти на баланс майно, зазначене у додатку № 2 цього рішення, відповідно до чинного законодавства.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Вискуб О.І.), керуючу справами виконавчого комітету міської ради (Гаврильченко О.О.) та постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту населення.

 

Міський голова                                                                     М. ТЕРЕЩЕНКО

 

 

Додатокgerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net