Друкувати


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

29.08.2018 м.Глухів №347
 
Про Міську програму залучення молодих лікарів на роботу до міста Глухова та забезпечення їх службовим житлом на 2018-2022 роки

Розглянувши поданий виконавчим комітетом міської ради проект Міської  програми залучення молодих лікарів на роботу до міста Глухова та забезпечення їх службовим житлом на 2018-2022 роки, з метою підвищення рівня забезпеченості закладів галузі медичними працівниками та їх професійного рівня, якості надання медичної допомоги населенню, створення умов для забезпечення Глухівської центральної районної лікарні та Центру первинної медико-санітарної допомоги кваліфікованими лікарськими кадрами, керуючись ст.25, підпунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Міську програму залучення молодих лікарів на роботу до міста Глухова та забезпечення їх службовим житлом на 2018-2022 роки (додається).
  2. Організацію та контроль за виконанням даної програми покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Васильєву М.І. та постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту населення (голова Громак Л.А.)

 

Міський голова                                                                  М. ТЕРЕЩЕНКО

 

Додаток