Документ № б/н від 18.01.2018 р. Не чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

СЬОМА СЕСІЯ

ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

ПРОЕКТ

Р І Ш Е Н Н Я

18.01.2018 м.Глухів №б/н
 
Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Глухова нерухомого майна

Розглянувши подання начальника управління соціально-економічного розвитку міської ради Сухоручкіної Л.О. та лист заступника начальника Головного управління національної поліції в Сумській області Кузьмінкова О.М. щодо передачі нерухомого майна, керуючись статями 3, 4 Закону України «Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності», статтею 25, пунктом 51 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Дати згоду на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Глухова нерухомого майна (нежитлової будівлі), що розташоване за адресою: м. Глухів, вул. Благодатна, 2 та знаходиться на балансі УДАІ УМВС України в Сумській області та перебуває у державній власності.
  1. Управлінню соціально-економічного розвитку міської ради (Сухоручкіна Л.О.) підготувати необхідні матеріали для здійснення приймання-передачі зазначеного у цьому рішенні майна відповідно до чинного законодавства та в нести їх на розгляд виконавчого комітету міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Демішеву О.М. та на комісію з питань управління житлово-комунальним господарством, транспорту, зв’язку, торгово- побутового обслуговування населення та розвитку підприємництва (голова комісії Смирнова Т.М.)  

Міський голова                                                                  М. Терещенкоgerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net