Документ № 287 від 27.11.2017 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

27.11.2017 м.Глухів №287
 
Про міську цільову Програму підтримки військовослужбовців, мобілізованих для проходження військової служби на особливий період, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2018-2019 роки

Розглянувши, схвалену  виконавчим комітетом міської ради  міську цільову Програму підтримки  військовослужбовців, мобілізованих для проходження військової служби на особливий період, учасників антитерористичної операції  та членів їх сімей на 2018-2019 роки, з метою соціальної підтримки мобілізованих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції  та членів їх сімей, керуючись статтею 25, пунктом 22 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада    ВИРІШИЛА:

        

  1. Затвердити міську цільову Програму підтримки  військовослужбовців, мобілізованих для проходження військової служби на особливий період, учасників антитерористичної операції  та членів їх сімей на 2018-2019 роки (далі – Програма) (додаток  1).
  2. Затвердити Порядок надання матеріальної допомоги для проведення поховання загиблих учасників антитерористичної операції та військовослужбовців, які загинули (померли) під час проходження військової служби на особливий період чи участі в АТО (додаток  2).
  3. Затвердити Порядок надання  матеріальної допомоги  членам сім»ї загиблого учасника в антитерористичній операції для встановлення пам’ятника та впорядкування могили (додаток 3).
  4. Затвердити Порядок надання  матеріальної допомоги у разі поранення військовослужбовців, що проходять військову службу по мобілізації на особливий період (додаток 4).
  5. 5. Виконавчому комітету міської ради забезпечити фінансування  заходів вищевказаної  Програми.
  6. Управлінню соціального захисту населення міської ради  щороку до 20 січня інформувати  про хід виконання  Програми постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, культури та спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту (голова – Громак Л.А.), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (Васильєву М.І.) та управління соціально – економічного розвитку міської ради  (Сухоручкіну Л.О.).
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну  комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, культури та спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту (голова – Громак Л.А.).

 

 

Міський голова                                                                              М.ТерещенкоВкладення:
gerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net