Документ № 715 від 28.03.2014 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ПʼЯТНАДЦЯТА СЕСІЯ

ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

28.03.2014 м.Глухів №715
 
Про міську програму удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Глухова на 2014-2017 роки

Розглянувши, поданий виконавчим комітетом міської ради, проект міської програми удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Глухова на 2014-2017 роки, з метою збереження здоровʼя учнів, забезпечення їх якісним, раціональним харчуванням, оновленням матеріальної бази шкільних харчоблоків, залучення додаткових коштів для організації повноцінного харчування учнів, керуючись статтею 25, пунктом 22 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити  міську програму удосконалення організації харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Глухова на 2014-2017 роки (додається).
  2. Виконавчому комітету міської ради забезпечити фінансування заходів вищезазначеної Програми.
  3. Відділу освіти міської ради (начальник відділу Васянович Л.Г.) щорічно до 20 січня надавати інформацію про хід виконання Програми постійній комісії з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту населення (голова комісії Слінченко Л.В.) та заступнику
  4. Організацію виконання даної Програми покласти на відділ міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Терещенко І.І.освіти міської ради (начальник відділу Васянович Л.Г.), а контроль – на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Терещенко І.І. та постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, культури, фізичної культури і спорту,сім’ї і молоді та соціального захисту населення (голова комісії Слінченко Л.В.)

Міський голова                                                                                   Ю.О.Бурлака                                                                                          Вкладення:
gerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net