Документ № 978 від 16.10.2015 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

ЧЕТВЕРТЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

16.10.2015 м.Глухів №978
 
Про міську програму забезпечення організаційних загальноміських заходів та інших видатків міського бюджету на 2016-2020 роки

Розглянувши пропозицію виконавчого комітету міської ради щодо затвердження міської програми забезпечення організаційних загальноміських заходів та інших видатків міського бюджету на 2016 - 2020 роки, з метою організаційного та фінансового забезпечення загальноміських заходів, пов’язаних з історією міста, відзначенням державних, професійних та інших визначних дат, керуючись статтями 25, пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити міську програму забезпеченняорганізаційних загальноміських заходів та інших видатків міського бюджету на 2016–2020роки (додається).
  2. Фінансовому управлінню міської ради передбачати щорічно у міському бюджеті кошти для забезпечення виконання заходів програми в межах кошторисних призначень.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на організаційноконтрольний відділ апарату міської ради та її виконавчого комітету, а контроль за виконанням програми - на секретаря міської ради Нанай Н.І, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Терещенко І.І., керуючу справами виконавчого комітету міської ради         Забару Л.О. відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію міської ради з питань депутатської етики, розвитку місцевого самоврядування, законності та правової політики (Каштальян Н.М.)

Секретар міської ради                                                            Н.І.НанайВкладення:
gerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net