Документ № 37 від 30.12.2015 р. Чинний

  Пов’язані документи

Пов’язані документи відсутні

  Історія документу

Історія відсутня

Публікація документу

Історія відсутня


ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ДРУГА СЕСІЯ

П’ЯТЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

30.12.2015 м.Глухів №37
 
Про комплексну міську цільову Програму для пільгових категорій населення міста Глухова на 2016-2019 роки

Розглянувши, схвалену виконавчим комітетом міської ради комплексну міську цільову Програму для пільгових категорій населення міста Глухів на 2016-2019 роки, з метою соціального захисту пільгових категорій громадян міста Глухова, керуючись статтею 25, пунктом 22 частини першої статті 26 та статтею 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити комплексну міську цільову Програму для пільгових категорій населення міста Глухів на 2016-2019 роки (далі – Програма) (додається).

2. Затвердити Порядок оздоровлення інвалідів війни та членів сім’ї померлого ветерана війни (додаток №1).

3. Затвердити Порядок відшкодування вартості проїзду громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи (додаток №2).

4. Затвердити Порядок відшкодування вартості встановлення телефону та знижки на абонентську плату за користування телефоном окремими категоріями громадян (додаток №3).

5. Затвердити Порядок відшкодування витрат від пільгового перевезення окремих категорій громадян на міських маршрутах загального користування (додаток №4).

6. Затвердити Порядок компенсаційних витрат за пільгові перевезення залізничним транспортом пільгових категорій громадян (додаток №5).

7. Виконавчому комітету міської ради забезпечити фінансування заходів вищевказаної Програми.

8. Управлінню соціального захисту населення міської ради інформувати про хід виконання Програми постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, культури та спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту (голова – Громак Л.А.), заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (Головня Р.Г.) та управління соціально – економічного розвитку (Сухоручкіна Л.О.).

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства і дитинства, освіти, культури та спорту, сім’ї і молоді та соціального захисту (голова – Громак Л.А.).

Міський голова                                                                       М.ТерещенкоВкладення:
gerb sm2016 © Всі права захищено. Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net